Ivano-Frankivszk 2.0

Vitaiskola Na kérem! Folytatjuk a Debate Youth Line projektet. 2014. május 29-31-között újra Ivano-Frankivszkba látogattunk, immár 13-an. Hallgattunk előadásokat vitakultúráról, tárgyalástechnikáról, helyes érvelésről, de mi magunk is vitáztunk a második napon. Megtanultuk hogyan kell a brit parlamenti vita módszerével ütköztetni álláspontjainkat. Klári, Marci és Gábor vitaversenyen is részt vettek, és alternatív kategóriában el is hozták a: ”The Coolest Debaters On Planet Earth” címet. Ezúton is gratulálunk nekik! A többieket se felejtsük viszont el, köszönet jár: Kaszásné Tóth Juditnak, Tóth Péternek, Viski Ádámnak, Szabó Márknak, Máté Katának, Restás Dávidnak, Palásti Lucának és Szenes Mariannak. A szállás tutijó volt, a kaja szintén, a buszunk szuper, a sofőrünk jófej. Novemberben újra megyünk, akkor Oroszkőre (Repedea), de addig sem unatkozunk, mert itthon indítunk vitaklubokat, ahová várunk fiatalokat, érdeklődőket, vitázni szeretőket és tudókat. A klubokra és Oroszkőre várjuk jelentkezéseteket, találkozzunk akkor és mindörökké!